MimarHaberleri

GENÇ MİLYONER HÜSEYİN ÖMER BOZKURT, KLEYZRON İLE FIRTINALAR ESTİRİYOR

Sosyal medya alanına yaptığı yatırımlarla kısa sürede büyük kazançlar sağlayarak genç milyoner lakabını alan Hüseyin Ömer Bozkurt, Kleyzron adlı firması ile olağanüstü işler başarıyor. Sosyal medya uzmanı olarak sektöre giriş yapan ve yoğun talep sebebiyle sektörün farklı dallarında da boy gösteren Bozkurt, kısa süre içerisinde edindiği müşteri sayısıyla sektöre damga vurmaya devam ediyor. Kurduğu ajansın çatısı altında sosyal medya danışmanlığının yanı sıra başarılı bir influencer olmanın yollarını da öğreten Hüseyin Ömer Bozkurt, özellikle gençler arasına büyük ilgi görüyor.

Dijital çağın getirdiği ihtiyaçlara cevap vermek adına çalışmalar yapan ve bu çalışmalarıyla kısa sürede tanınan Bozkurt, bünyesinde bulunan profesyonel yazılımcılarla yeni uygulamalar tasarlıyor. Web sitesi kurarak kişisel popülaritesini artırmak veya e-ticaret yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara yönelik olarak alt yapı ve hosting çalışmaları da yapan genç girişimci, sosyal medya alanında önemli işler başarıyor.

Sosyal Medyanızda Fark Yaratıyor

Kurduğu ajans bünyesinde her biri kendi alanında uzmanlaşmış profesyonellerle çalışan Hüseyin Ömer Bozkurt, sosyal medya alanında önemli işlere imza atıyor. Birçok kurumsal firmaya verdiği sosyal medya danışmanlığının yanı sıra genç influencerlerin yetişmesine de büyük katkı sağlayan genç milyoner, sosyal sorumluluk projelerine sağladığı desteklerle de tanınıyor.

Günümüzde sosyal medyada var olmak ve kalıcı olarak bulunduğu yeri koruyarak her geçen gün daha da tanınır hale gelmek oldukça zor. Bu alanda A dan Z’ye tüm beklentileri karşılamak adına çalışmalar yapan Bozkurt, Kleyzron adını verdiği şirketiyle hizmet veriyor. Kısa sürede tanınır olmak ve kalıcı olarak popülerliğini sürdürmek isteyen herkese kapılarını açan şirket, her geçen gün büyüyen müşteri portföyüyle sektöre ağrılığını koyuyor. Kazanımlarını dijital sektördeki farklı alanlara yatırım yaparak değerlendiren genç girişimci, yakın gelecekte piyasaya sunacağı önemli projelerle tüm dünyada tanınır olmayı hedefliyor.

Dijital Çağa Ayak Uydurmak İsteyenlere Profesyonel Destek Sağlanıyor

Dijital çağda geleneksel yöntemlerin hemen hiç biri artık işe yaramıyor. İnsanlar artık sosyal medya araçları ve web siteleri üzerinden tüm ihtiyaçlarını karşıladığı gibi, bilgi paylaşımı, araştırma, eğitim gibi eksiklerini de bu yolla temin ediyor.  Her geçen gün büyüyerek katlanan internet kullanıcı sayısı sebebiyle sosyal medya platformları daha değerli hale geliyor. Özellikle dijital çağa yabancı olan veya bu alanda faaliyet göstermek isteyenlerin mutlaka güvenilir ve profesyonel kişilerden yardım alması tavsiye ediliyor.

Sosyal medya uzmanlığı, yazılım, hosting temini, influencer eğitimi alanında faaliyet gösteren Kleyzron ajans, bu konularda desteğe ihtiyaç duyan herkese hizmet veriyor. Elde ettiği başarılar sayesinde kısa sürede bu alanlarda uzmanlığını kanıtlayan Hüseyin Ömer Bozkurt, sosyal medya aracılığıyla tanınır olabilmek ve sürekli yüksek gelir elde edebilmenin yollarını öğretiyor.

Sosyal Medya Sayesinde Zengin Olmak Hayal Değil

Sosyal medya uzmanlığı ile bilinen Hüseyin Ömer Bozkurt, genç yaşta kazandığı önemli miktarlarda paralar ile dikkatleri üzerine çekmişti. Genç milyoner olarak adlandırılan Bozkurt, özellikle bu alanda başarılı olmayı hedefleyen tüm gençlerin idolü olmayı sürdürüyor. Çok çalışarak ve sosyal medyayı etkili kullanarak zengin olunabileceğini gösteren genç işadamı, bu işe yeni başlayacak olanlara önemli tavsiyelerde bulunuyor. Profesyonel destek ve çok çalışma ile herkesin hayallerine kavuşabileceğini söyleyen Bozkurt, sektöründe ilerlemek isteyen ve sürdürülebilir bir gelire sahip olmak isteyen girişimcilere de önemli katkılar sağlıyor.

Profesyonel yazılım mühendislerini bünyesinde barındıran Kleyzron ajans, işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm yazılımları üreterek sistemleriyle entegre bir şekilde çalışmasını olanaklı kılıyor. Ayrıca müşterilerinin hosting ihtiyaçlarını karşılayarak sistem alt yapılarını sorunsuz ve güvenlikli bir şekilde destekleyen ajans, etkin sosyal medya danışmanlığı ile süreci destekliyor. Dijitale yatırım yapmanın kazancının risklerinden fazla olduğunu belirten Hüseyin Ömer Bozkurt, bunu sağlamanın en doğru yolunun profesyonel destek almaktan geçtiğini belirtiyor.

Bu güne kadar birçok kişi ve kuruma sosyal medya danışmanlığı veren genç yatırımcı Bozkurt, çok çalışarak hayallere kavuşmanın mümkün olduğunun canlı örneği olarak tanınıyor. Yüzlerce gencin bu yoldaki çalışmalarına destek veren genç milyoner, kısa süre içerisinde yeni milyonerler yaratmayı ve sosyal medya alanında dünya çapında tanınır ve güvenilir bir danışman olmayı hedefliyor.

Ana Sayfa - Kleyzron

Kleyzron (@kleyzron) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Hüseyin Ömer Bozkurt (@huseyinomerbozkurtt) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Emlak, Bilgisi, Haber

69
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.