MimarHaberleri

UWELL CALIBURN A3 YENI DENEYIME HAZIR

Uwell 'in en son Caliburn A serisi cihazı burada — Caliburn A3. Orijinal Caliburn'den Caliburn A2'ye yapılan büyük değişikliklerin aksine, Uwell Caliburn A3, öncekine farklı olduğundan daha benzer.

Uwell'in Caliburn serisi, şimdiye kadarki en popüler kapsül vapelerindenbazılarıdır. Genellikle bir pod cihazının nasıl olması gerektiği konusunda altın standart olarak düşünülürler ve bu nedenle, vapers'ın bir Caliburn cihazının nasıl performans göstermesi gerektiği konusunda yüksek beklentileri vardır.

Caliburn A3, A2'den çok farklı değil. Neredeyse aynı bir cihaz, ancak A3, cebinizde ateşlenmesini önlemek için hızlı şarj ve bir düğme kilitleme özelliği ile donatılmıştır. Bu iki ana farklılık (ve kapsülde küçük bir kozmetik değişiklik) dışında, Caliburn A2 ve Caliburn A3 aynıdır.

A3 hala aynı boyutta, 2 ml kapasiteli bölme kullanıyor ve Type-C şarjla şarj edilen 520mAh pile sahip. Kutuda iki adet 1.0Ω Uwell Caliburn A3 Kartuş elde edersiniz.

Yeni bir cihaz arıyorsanız, A3'ü satın almalı mısınız? Ya zaten A2'ye sahipseniz, Caliburn A3 yükseltmeye değer mi?


Kutu İçeriği

 • 1 x Caliburn A3 cihazı
 • 2 x Meshed 1.0Ω Caliburn A3 Doldurulabilir Bölmeler
 • 1 x Kullanıcı Kılavuzu

Spesifikasyonlar

 • Boyut: 109.8mm x 21.3mm x 11.7mm
 • Pod Kapasitesi: 2ml
 • Caliburn A3 kapsüllerini kullanır
 • Düğme/Çizme etkinleştirildi
 • MTL çekilişi
 • Pil Kapasitesi: 520mAh
 • Maksimum Watt: 13W
 • Şarj: Type-C Hızlı Şarj

Tasarım & Yapı Kalitesi

Caliburn A3 için yeni ve yeni bir tasarım umuyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Caliburn A3, yan yana yerleştirmediğiniz sürece muhtemelen fark etmeyeceğiniz birkaç küçük değişiklik dışında, A2 ile neredeyse aynı görünüyor. Yine de, A2 gibi, Caliburn A3 de altı renkte mevcut olan güzel bir cihazdır: kırmızı, gümüş, gri, yeşil, mavi ve siyah.

A3 109,8 mm uzunluğunda, 21,3 mm genişliğinde ve 11,7 mm kalınlığındadır. A2 ile aynı boyutta ve aynı sırada taşınabilir. Alüminyum alaşımdan yapılmış, bu yüzden 31g'de hafif ve cebimde olduğunda zar zor fark ediliyor.

Gövde, temiz kalan ve parmak izi almayan saten metalik bir boya ile kaplanmıştır. Bu inceleme için kırmızı rengi kullanıyorum ve rengi çok beğendim. Çok fazla öne çıkmıyor ama yine de güzel ve çekici. Daha ince bir şeyin peşindeyseniz, her zaman gri, gümüş veya siyah ile gidebilirsiniz. Ancak küçük bir renk patlaması için yeşil, kırmızı veya mavi elde edilecek renklerdir.

Caliburn A2'den ana tasarım değişikliği kapsül bağlantısında bulunur. Caliburn A2'nin düz tabanlı bir bölmesi vardı, ancak A3 için bölme, cihazın üst kısmındaki yuvarlak oyuğa bağlanan yuvarlak bir tabana sahiptir. Bu, ne arayacağınızı bilmediğiniz sürece fark etmeyeceğiniz bir değişiklik.

Başka bir değişiklik de A3'ün tabanında. İnce bir yuva LED göstergesi yerine, pil ömrünüzü göstermek için parlayan yarı dairesel plastik bir kısım vardır. Yarım daireyi oluşturan birden fazla sırt ile dalga benzeri bir desene sahiptir.

A3'ün geri kalanına gelince, A2 ile aynıdır. Bölmenizi çıkarmadan kontrol etmenizi sağlayan güzel, büyük bir ejuice görüntüleme penceresi var. Bölme biraz buzludur, ancak başka türlü açıktır, bu nedenle bölmeyi görmek kolaydır.

Ateş düğmesi de aynı kalır. Daireseldir ve başparmak ateşi için birinci sınıf bir konumda bulunur. Düğme ateşleme sizin beğeninize göre değilse, A3 de draw'i etkinleştirilir, böylece en çok istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Hangi şekilde sigara çıkarırsanız yapın, A3 maksimum 13W çıktısını verecektir.

Emlak, Bilgisi, Haber

35
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.