MimarHaberleri

17. GELENEKSEL DEMRE DEVE GÜREŞLERİNE KOPARICI DAMGA VURDU

Antalya’nın Demre ilçesinde 11.02.2024 pazar günü gerçekleşen 17. Geleneksel Demre Deve Güreşlerin’de kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. İlk kez canlı yayınlanan güreşlere Demre ve çevre ilçelerinden vatandaşların katılımı dikkat çekti.

Yağlı Güreş Camiasının öncü isimlerinden Halil Bağdat’ın sunduğu yayın büyük ilgi gördü. Sosyal medya ve Koza TV’de canlı yayınlanan güreşlere izleyicilerin desteği dikkat çekti.

Demre’de Seçim Yarışı Deve Güreşlerine Yansıdı

Belediye Başkan adaylarının ziyaret ettiği güreş alanında damgayı BBP Demre Belediye Başkan Adayı Mehmet Koparıcı vurdu.

Halil Bağdat ile röportaj yapan Koparıcı; “2024 yılında 24 Proje ile Demre Belediye Başkanı olduğumuzda, Demremizi folklorik etkinliklerin merkezi haline getireceğiz.” dedi.

Halil Bağdat’ın; Koparıcı Demre Belediye Başkanı olduğunda, Demrenin güreş merkezi haline gelmesi için sonuna kadar destek sözü vermesi dikkat çekti.

Emlak, Bilgisi, Haber

1
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Dijital1 Dijital Pazarlama Ajansı firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.