MimarHaberleri

YENİDEN REFAH PARTİSİ FELAHİYE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI: AYCAN KARADAVUT

Yeniden Refah Partisi, Kayseri'deki adaylarını açıklamaya devam ediyor. Büyükşehir, İncesu, Kocasinan, Bünyan ve Melikgazi gibi ilçelerin ardından şimdi de Felahiye Belediye Başkanı belirlendi. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Felahiye adayını Mali Müşavir Aycan Karadavut olarak açıkladı. Felahiyeli'de sevilen bir kişiliğe sahip olan mali müşavir Aycan Karadavut, Kayseri'de özellikle iş dünyası tarafından sevilen ve saygı gören bir isim.

Kayseri'nin Felahiye ilçesinin Darılı köyünde 1974 yılında doğan Aycan Karadavut, eğitim ve iş hayatındaki başarılarıyla dikkat çekiyor. İlk ve ortaöğrenimini Darılı köyünde tamamlayan Karadavut, lise eğitimini Kayseri Atatürk Ticaret Lisesi'nde aldıktan sonra Erciyes Üniversitesi Muhasebe Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde öğrenim gördü.

15 yıl boyunca özel sektörde muhasebe finans müdürlüğü yaparak geniş bir deneyim kazanan Karadavut, çeşitli sektörlerde çalışma fırsatı buldu. Bu süreçte şirketlerin mali tablolarını hazırladı, vergi beyannamelerini düzenledi, bütçe ve raporlama süreçlerine katkıda bulundu ve denetim ve danışmanlık hizmetleri sundu. Ayrıca ekip yönetimi, proje yönetimi ve müşteri ilişkileri gibi konularda da deneyim kazandı.

2008 yılından itibaren kendi ofisinde bağımsız olarak özel sektörlerin mali müşavirlik hizmeti veren Karadavut, denetleme, teşvik ve desteklerden yararlanma konularında danışmanlık sağlıyor. Mesleki gelişimini sürdürmek için düzenli olarak seminerlere, eğitimlere ve kongrelere katılan Karadavut, evli ve üç çocuk babasıdır. Aile ile geçirdiği zamanı, seyahat etmeyi, kitap okumayı ve spor yapmayı sevmektedir.

Yeniden Refah Partisi'nin Felahiye Belediye Başkan Adayı olarak belirlenen Aycan Karadavut, ilçenin kalkınması ve halkına hizmet etme vizyonuyla saha çalışmalarına başlamıştır.

Emlak, Bilgisi, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Bilişim Haber Ajansı firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.