MimarHaberleri

MEDİNEM TİCARET VE FARAN TURİZM, UMRE ORGANİZASYONLARI VE HEDİYELİK EŞYALARLA FARK YARATIYOR

Ağrı'nın Patnos ilçesinde faaliyet gösteren Medinem Ticaret ve Faran Turizm, bölgenin önde gelen umre ve hac organizasyon firmalarından biri olarak dikkat çekiyor. Mehmet Nazif Katılmış'ın liderliğindeki firma, güvenilir hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile bölgede adından sıkça söz ettiriyor.

Özellikle hac ve umre organizasyonları konusunda uzmanlaşan firma, Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde gerçekleştireceği ilk umre organizasyonu ile dini turizm alanındaki başarısını sürdürmeye hazırlanıyor. Aynı zamanda, hac ve umre malzemeleri ile hediyelik eşya konusunda zengin bir ürün yelpazesi sunan Medinem Ticaret ve Faran Turizm, ihramlık, seccade, hurma, tesbih ve yüzük gibi ürünleriyle dikkat çekiyor.

Firma, ürünlerini yaygınlaştırmak adına online platformlarda da faaliyet gösteriyor ve Trendyol üzerinde "Zerafşan Hediyelik" markasıyla yer alıyor. Atatürk Mahallesi Menderes Bulvarı'ndaki işyerinde haftanın her günü 08.00-20.00 arasında hizmet sunan firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Ayrıca, 2 Mart'ta düzenlenecek olan Mısır Turu ile Medinem Ticaret ve Faran Turizm, farklı kültürleri keşfetme ve unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşama fırsatı sunuyor.

İletişim için: 0532 496 8293 (M. Nazif Katılmış)

Emlak, Bilgisi, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Alfa Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.