MimarHaberleri

MODERN TASARIM VE KALİTEYİ BİR ARAYA GETİREN BİG WAY MOTOR, SEKTÖRÜN YILDIZI

Big Way Motor ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşayın
Türkiye'de elektrikli motosiklet sektöründe her geçen gün çıtayı yükselten Big Way Motor, kendi kulvarının da yıldızı... Modern tasarım ve kaliteyi bir araya getiren Big Way Motor, müşterileri için her daim yenilikleri takip ediyor. Big Way Motor Group Genel Koordinatörü Mehmet Sevi, "Müşterilere daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak, sektöre yenilikçi çözümler getirmek ve elektrikli mobiliteyi daha da yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz" dedi.
Big Way Motor, Türkiye'de elektrikli motosiklet sektöründe güvenilir bir marka olarak yükseliyor. Şirket, çeşitli Çin markalarının distribütörlüğünü üstlenirken, kendi markası olan Big Way Motor'un özgün tasarımlı elektrikli motosikletlerini de başarıyla sunuyor. Çevre dostu teknolojiyi yüksek performansla birleştirerek sürücülere keyifli bir sürüş deneyimi sunmayı amaçlayan şirket, Türkiye pazarında elektrikli mobiliteyi teşvik etmek ve sürdürülebilir ulaşımı desteklemeyi amaçlıyor. Big Way Motor, güçlü distribütör ağı, sunduğu yedek parça ve servis hizmetleriyle müşterisinin hep yanında oluyor. Big Way Motor ayrıca dikkat çeken modern ürünleriyle 20-23 Mart tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Motobike Fuarı'na da katılacak. Big Way Motor Group Genel Koordinatörü Mehmet Sevi, Big Way Motor'un başarını ve hedeflerini anlattı.


"YÜKSEK PERFORMANS, UZUN MENZİL..."
Big Way Motor'un, Türkiye'deki elektrikli motosiklet sektöründe çevreci ve yenilikçi çözümler sunmayı hedefleyen bir şirket olduğunu belirten Sevi, Big Way Group şirketlerinin 2002 yılında kurulduğunu ifade etti. Sevi, 2023 yılında ise yeni enerji araçları üzerine araştırmalara başladıklarını ve Big Way Motor olarak elektrikli motosikletlere yatırım yapma kararı aldıklarını belirtti. Big Way Motor'un Türkiye'deki hedefleri hakkında da bilgi veren Sevi, "Big Way Motor, Türkiye pazarında elektrikli mobiliteyi teşvik etmek, sürdürülebilir ulaşımı desteklemek ve müşterilere çevreci teknolojiyi yüksek performansla sunarak keyifli bir sürüş deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Ürün yelpazesi bakımından da çeşitli kullanım alanlarına hitap eden ve sürücülere yüksek performans, uzun menzil ve güvenli sürüş deneyimi sunan çeşitli elektrikli motosiklet modellerimiz vardır. Markanın ürünleri, modern tasarımı, kaliteli malzemeleri ve yenilikçi mühendislik çözümleriyle dikkat çekmektedir" ifadelerini kullandı.


"MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÇOK ÖNEM VERİYORUZ"
Big Way Motor olarak müşteri memnuniyetine ve ürün kalitesine büyük önem verdiklerini anlatan Mehmet Sevi, "Bu doğrultuda güçlü bir distribütör ağı, sunduğu yedek parça ve servis hizmetleriyle müşterilere güvenilir bir sürüş deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, şirket, sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle sektördeki yenilikleri takip etmekte ve müşterilere en yeni ve en iyi ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Big Way Motor, Türkiye'nin elektrikli motosiklet sektöründe yeni bir dönemi başlatmayı amaçlayarak, sürdürülebilir ulaşımı teşvik etmeye devam edecek. Şirketin gelecek planları arasında, müşterilere daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak, sektöre yenilikçi çözümler getirmek ve elektrikli mobiliteyi daha da yaygınlaştırmak bulunmaktadır" diye konuştu.
"KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAYA YÖNELİK ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ"
Elektrikli motosikletlerde güvenlik önlemlerinin nasıl sağlandığını da anlatan Sevi, "Big Way Motor, ürünlerinde güvenlik standartlarını en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Elektrikli motosikletlerinde yer alan güvenlik önlemleri arasında ABS fren sistemi, çekiş kontrolü, akıllı frenleme ve uzaktan izleme gibi özellikler bulunmaktadır. Şirket olarak çevre dostu teknolojiyi benimseyerek sürdürülebilir ulaşımı destekliyoruz. Elektrikli motosikletlerinde kullanılan batarya teknolojilerini sürekli olarak geliştirerek daha uzun menzil ve daha hızlı şarj imkânı sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, üretim sürecinde geri dönüşümlü malzemelerin kullanımı ve karbon ayak izini azaltmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz" dedi.


"7/24 DESTEK HATTIMIZ VAR"
Mehmet Sevi, "Big Way Motor'un elektrikli motosikletleri, yüksek performans, uzun menzil ve çevre dostu teknolojiyi bir araya getirerek sürücülere mükemmel bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Her bir model, modern tasarımı, güvenlik donanımları ve akıllı teknolojileriyle öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış sonrası hizmetlerde de özenli bir yaklaşım sergileniyor. Şirket, geniş bir distribütör ağı ve yetkili servisler aracılığıyla müşterilere yedek parça temini, teknik destek ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların her türlü sorunları için 7/24 hizmet veren bir müşteri destek hattı bulunmaktadır. Big Way Motor hakkında daha fazla bilgi almak veya iletişim kurmak için www.bigwaymotor.com web sitesini ziyaret edebilir veya info@bigwaymotor.com mail adresi üzerinden şirket ile iletişime geçebilirsiniz" şeklinde konuştu.

Emlak, Bilgisi, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Breaking News firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.