MimarHaberleri

ÖZKANLAR SOĞUTMA

Ankara'da faaliyet gösteren Özkanlar Soğutma, soğuk hava depolama ve soğutma sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Pastaneler, marketler, restoranlar ve gıda işletmeleri gibi çeşitli sektörlere hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Teihir dolapları ve soğuk hava deposu imalatı tüm sektörler için en iyi işçilikle yapılmaktadır.

Neler Yapıyoruz ?

Pasta Dolabı

Pasta Dolapları: Pastalarınızın tazeliğini ve lezzetini korumak için özel olarak tasarlanmış pasta dolaplarımız, farklı boyutlarda ve modellerde mevcuttur. Camlı kapaklı ve aynalı seçeneklerimizle pastalarınızın göz alıcı bir şekilde sergilenmesini sağlarken, gelişmiş soğutma sistemlerimizle raf ömrünü uzatırız. Pasta Dolabı istenilen renk ve modelde tasarlanıp  teknik çizimi tarafımızdan yapılmaktadır.

Pastane Cafe Teşhir Dolapları

Pastane Cafe Teşhir Dolapları: Pastanelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış pastane dolaplarımız, soğuk hava depoları, tezgahlar ve çalışma alanları gibi farklı işlevler için kullanılabilir. Modüler yapısı sayesinde alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Reyon Dolabı
Reyon Dolapları:Marketler ve diğer perakende satış noktaları için ideal olan reyon dolaplarımız, meyve, sebze, et, peynir ve süt ürünleri gibi çeşitli gıdaların sergilenmesi ve saklanması için kullanılabilir. Reyon Dolabı Ayarlanabilir rafları ve aydınlatma sistemleri ile ürünlerinizi en iyi şekilde öne çıkarabilirsiniz.

İçecek Sütlük Meşrubat Dolabı

İçecek Dolapları: Meşrubat, su ve meyve suyu gibi soğuk içeceklerin serin bir şekilde saklanması ve sunulması için içecek sütlük meşrubat dolabı ihtiyaçlarınızda firmamız tarafından üretilen dolaplarımız idealdir. Farklı kapasitelerde ve modellerde mevcut olan içecek dolaplarımız, her türlü işletmenin ihtiyacını karşılayabilir. Sütlükler: Süt ve süt ürünlerinin tazeliğini korumak için özel olarak tasarlanmış sütlüklerimiz, hijyenik ve kullanımı kolaydır. Farklı boyutlarda ve modelleriyle her türlü işletmenin ihtiyacını karşılayabilir. Ayarlanabilir raflar.  İstenilen dış tasarım  ve tarafımızdan teknik çizimleri yapılmaktadır

Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Depoları: Gıdaların uzun süreli saklanması için ideal olan soğuk hava depolarımız, istenilen sıcaklık ve nem seviyelerini hassas bir şekilde kontrol ederek ürünlerinizin tazeliğini korumaya yardımcı olur. Farklı boyutlarda ve modelleriyle her türlü işletmenin ihtiyacını karşılayabilir. Çarpma  kapı ve sürgülü kapımız mevcuttur. Soğuk Hava Deposu kurulumunda anahtar teslim hizmetimiz mevcuttur. Aklınızda olan model ve ölçüleri iletmeniz yeterlidir.

Soğuk Oda

Soğuk Odalar: Restoranlar, catering firmaları ve gıda işletmeleri için ideal olan soğuk odalarımız, gıdaların hazırlanması, işlenmesi ve saklanması için gerekli hijyenik ortamı sağlar. Farklı boyutlarda ve modelleriyle her türlü işletmenin ihtiyacını karşılayabilir.

Özkanlar Soğutma'yı Tercih Etmeniz Nedeniyle?

Uzun yıllara dayanan deneyim: Ankara Soğutma sistemleri sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimimizle, müşterilerimize en uygun ve kaliteli çözümleri sunuyoruz.
Geniş ürün yelpazesi: Farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.
Kaliteli malzeme: Ürünlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun ömürlü ve dayanıklı çözümler sunuyoruz.
Müşteri odaklı yaklaşım: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve karşılamak için daima çaba gösteriyoruz.
Teknik servis: Ürünlerimizle ilgili satış sonrası teknik servis hizmeti sunarak müşterilerimize her zaman destek oluyoruz.
Özkanlar Soğutma ile soğuk hava depolama ve soğutma sistemlerinizin en iyisini elde edin.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Telefon: 0532 511 12 45

Telefon: 0532 260 12 79

Web sitesi: https://ozkanlarsogutma.com.tr/

Adres: Hacı Bayram Mah. Çelik Cad. No:28 Altındağ/ Ankara/ Türkiye

Emlak, Bilgisi, Haber

96
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları senturksun firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.