MimarHaberleri

KİSSMET LİFE İÇ GİYİM, ŞIKLIĞI VE KONFORU BİR ARAYA GETİRİYOR!

Aliğa'nın trend iç giyim markası Kissmet Life İç Giyim, sahibi Kısmet Çetin'in öncülüğünde şıklığı ve konforu bir araya getirerek müşterilerine benzersiz bir deneyim sunmaya devam ediyor. Kültür Mahallesi'nde bulunan işletme, Fevzi Paşa Caddesi No:74/A adresinde iç giyim tutkunlarını ağırlıyor.

Kissmet Life İç Giyim, kaliteli kumaşlardan üretilen ve özenle tasarlanan iç giyim ürünleriyle müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Zarif detaylarla süslenmiş, şık ve rahat iç giyim seçenekleriyle her zevke hitap eden marka, müşterilerine kendilerini özel hissettiriyor.

İşletme sahibi Kısmet Çetin, "Kissmet Life İç Giyim olarak, müşterilerimize şıklık ve konforu bir arada sunmayı hedefliyoruz. Kaliteli ve özenle seçilmiş malzemelerle ürettiğimiz iç giyim ürünleriyle her bir müşterimizin beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz" dedi.

Kissmet Life İç Giyim, Aliğa'nın merkezi konumunda bulunan Kültür Mahallesi'nde, Fevzi Paşa Caddesi No:74/A adresinde iç giyim tutkunlarını bekliyor.

Emlak, Bilgisi, Haber

96
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Alfa Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.