MimarHaberleri

ESTÜ UÇURTMA ŞENLİĞİ: RENKLİ UÇURTMALARLA GÖKYÜZÜNDE BULUŞMA VAKTİ!

 

Eskişehir Teknik Üniversitesi'nin gelenekselleşen ve herkesin heyecanla beklediği Uçurtma Şenliği, 4 Mayıs 2024 Cumartesi günü, Argün Medya ve PR Medya'nın katkılarıyla Iki Eylül Kampüsü'nde gerçekleşecek. Renkli uçurtmaların dansıyla gökyüzünde bir şölen yaşanacak.

ESTÜ Rektörü Prof. Dr. Adnan Özcan, Eskişehirlileri bu muhteşem etkinliğe davet ederek, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm renkleriyle, tüm coşkusuyla Uçurtma Şenliği'nde buluşuyoruz. Gökyüzünü uçurtmalarla donatacağımız bu özel günü kaçırmayın!" dedi.

Uçurtma Şenliği'nde sadece renkli uçurtmaların dansı değil, aynı zamanda çocuklar için özel atölye çalışmaları ve Uçurtma Uçurma Yarışması gibi etkinlikler de yer alacak. Organizasyonun başarılı şekilde yürütülmesi için çalışan Argün Medya ve PR Medya ekibinin liderleri Osman Nuri Çelikel ve Hasan Oğuzhan Güngör, her detayı titizlikle planlıyor.

Hasan Oğuzhan Güngör: "ESTÜ Uçurtma Şenliği, her yıl olduğu gibi bu yıl da şehrimizin ve üniversitemizin renkli yüzlerini bir araya getiriyor. Bu etkinlikte buluşmak, hem keyifli bir gün geçirmek hem de birlikte güzel anılara imza atmak için harika bir fırsat. Herkesi bu coşkulu şenliğe bekliyoruz!"

Osman Nuri Çelikel: "Uçurtma Şenliği, sadece bir etkinlik değil, aynı zamanda birbirimizle bağ kurduğumuz, birlikte eğlendiğimiz ve renkli anılar biriktirdiğimiz özel bir gün. Argün Medya ve PR Medya olarak bu etkinliğin bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Herkesi, uçurtmalarla dolu bu muhteşem günü birlikte kutlamaya davet ediyoruz!"

Tüm Eskişehirlilerin katılımına açık olan bu muhteşem etkinlik, müzik ve eğlence dolu bir gün vaat ediyor. Gökyüzünde renk cümbüşüne dönüşecek olan Uçurtma Şenliği, herkesi bekliyor!

Emlak, Bilgisi, Haber

96
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@mimarhaberleri.com.tr

mimarhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.